Výdělek na internetu

Menu

Cash Maker.png
pokorunce
pasivní příjem, klikačky, peníze, výdělek, profit, bohatství, internet, cash, nolimit, reklamní emaily, výplata, zbohatnout na internetu, bohatství díky internetu, peníze za emaly, prachy, česká reklama, opravdu platící, výdělek na internetu, přivýdělek, stálý příjem, loterie, účtenkovka, výhra
 
 
 
 
pokorunce
Státní účtenková loterie neboli Účtenkovka je klasická loterijní hra. Účast na hře je dobrovolná a zdarma. Každý měsíc se hraje o více než 20 tisíc cen v hodnotě od 100 Kč do 1 000 000 Kč. Vyhrát může každý, kdo zaregistruje účtenku (paragon).  Vzhledem k faktu, že "tickety" jsou klasické účtenky z běžných obchodů (spadající do evidence EET) jsou náklady k účasti na hře nulové. Každá účtenka opatřena unikátním (FIK / BKP) kódem, který soutěžící zadá na webu Účtenkovky má šanci vyhrát. Losuje se vždy 15. den v měsíci. Kompletní pravidla účtenkovky zde.
001.JPG
Tabulka výher:

Důležité upozornění:

Počet registrovaných účtenek je neomezený. Losuje se vždy ze všech řádně zaregistrovaných účtenek.
Z logiky věci vyplývá, že čím více účtenek člověk zaregistruje, tím je šance na výhru větší! Ale pozor! Od jednoho obchodníka lze z účtenek vystavených v jeden den registrovat pouze jednu účtenku!  V případě že se Vám stane, že máte od stejného obchodníka více účtenek, které by jste chtěli (ale nemůžete) zaregistrovat, můžete účtenku zdarma vyměnit zde.

003.JPG
Na tomto webu si můžete bezplatně vyměnit s ostatními uživateli své účtenky. Jak? je to velice jednoduché. Platí pravidlo jedna účtenka za jednu! To znamená, že nejdříve musíte získat kredit tím, že nahrajete účtenku. Když si jí někdo zobrazí (koupí), dostanete kredit za který si pak můžete "koupit" cizí účtenku.
005.JPG
  
© 2013-2019 cash-maker. Všechna práva vyhrazena.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one